Liberalerna Mölndal

Gamla Torget 43

431 34 Mölndal

0704-67 70 04

molndal@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Mölndal

Kontakta gärna vår lokala styrelse och valberedning om du vill bli medlem eller har andra frågor. Kontaktuppgifter till förtroendevalda politiker i kommunfullmäktige, nämnder och bolagsstyrelser finns på sidan Hitta person >>

Styrelse i Mölndal

Elin Andersson – elinmathilda@gmail.com
Ordförande

Åsa Kramér – asa.kramer@molndal.se
Vice ordförande

Anna Aldrin – anna.i.aldrin@gmail.com
Sekreterare

Peter Österberg – revpeter@spray.se
Kassör

Anders Lindbom – anders.f.lindbom@gmail.com
Ledamot

Anna-Lisa Hellsing – gniseh@comhem.se

Ersättare

Hans Broberg – hans@broberg.nu

Ersättare

Marcus Claesson – marcus@socialliberal.se
Adjungerad

Jakob Norrhall – jaknorr@hotmail.com
Adjungerad

Valberedning

Christer Schale – christerschale@bredband2.com
Sammankallande

Marita Aronson – marita.aronson@liberal.se

Carina Ekedahl – carinaekedahl@live.se

Ulla Nilmander Jensen – ujensen@bredband.net

Bertil Levinbertil.levin@holo.net

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län