Liberalerna Mölndal

Gamla Torget 43

431 34 Mölndal

molndal@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Mölndal

Nedan anges kontaktuppgifter till föreningens styrelse och valberedning. För enskilda personer i fullmäktige, nämnder och bolag klicka här: Hitta person

 

Lokalföreningen Mölndal

Elin Andersson – elinmathilda@gmail.com
Ordförande

Åsa Kramér – asa.kramer@molndal.se
Vice ordförande

Karl Gustavsson – karl.nt.gustavsson@gmail.com
Sekreterare

Peter Österberg – revpeter@spray.se
Kassör

Delaram Esmaeili – delaram.esmaeili@molndal.se
Ledamot

Anna-Lisa Hellsing – gniseh@comhem.se

Ersättare

Hans Broberg – hans@broberg.nu

Ersättare

Valberedning

Marita Aronson – marita.aronson@liberal.se

Sammankallande

Kjell Karlson – kjell.karlson@bredband.net

Carina Ekedahl – carinaekedahl@live.se

Christer Schale – christerschale@bredband2.com

Ulla Nilmander Jensen – ujensen@bredband.net

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

eller Bli medlem direkt

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län